+48 736 994 433 info@npro.it

Menu
Doradztwo IT Poznań

„Zapotrzebowanie na komputery na świecie
szacuje na około pięć sztuk.”
Thomas Watson, prezes firmy IBM, 1943

Bardzo możliwe, że 60 lat później, w siedzibie Państwa firmy stoi ich dużo więcej. Ponadto, w dzisiejszych czasach dzieci mają do dyspozycji komputery dużo potężniejsze niż wielkie korporacje jeszcze 20 lat temu!

Doradztwo IT

Gromadzenie w przedsiębiorstwach olbrzymiej ilości danych, ich, często rozproszone, przetwarzanie przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa, zarządzanie dużymi projektami, zarządzanie jakością – to tylko niektóre wyzwania stojące przed wieloma managerami. Z pomocą przychodzi im doradztwo IT (doradztwo informatyczne). Trudno wyobrazić sobie dzisiaj wielki biznes bez wsparcia informatycznego. Okazuje się jednak, że nie tylko rynkowi giganci sięgają po pomoc ze strony maszyn. Doradztwo IT coraz śmielej wdziera się do średnich, a w ograniczonym stopniu nawet do małych firm. Nikt i nic nie jest już w stanie tego procesu zatrzymać. I dobrze.

Doradztwo BIZNESOWE

Działalność każdego przedsiębiorstwa, każdej organizacji można rozpisać diagramem przenikających się procesów biznesowych. Z kolei każdy z tych procesów to skomplikowana sieć powiązanych ze sobą działań, które osiągane wspólnie pozwalają osiągnąć nadrzędny cel – np. wzrost przychodów, zdobycie przewagi konkurencyjnej, wprowadzenie kolejnych produktów do obrotu. W chwili obecnej jedynie sprawne zarządzanie na poziomie zarządczym, operacyjnym i pomocniczym pozwala osiągnąć sukces.
W naszej działalności doradzamy Naszym Klientom wykorzystując całe doświadczenie jakie posiadamy. Uczestnicząc w rozwoju setek organizacji posiadamy świadomość działań oraz ich efektów pozwalając przygotować strategię dla każdego. W szczególności zajmujemy się doradztwem w przypadku:

  • Działań restrukturyzacyjnych
  • Intensywnego rozwoju
  • Zwiększenia efektywności

W swojej pracy podczas optymalizacji procesów biznesowych zawsze staramy się maksymalnie wykorzystać możliwe technologię IT dbając o ekonomiczną efektywność wprowadzanych zmian.

Helpdesk

Napisz wiadomość email

Rejestracja problemów technicznych mailowo

Przejdź do systemu e-helpdesk

Rejestracja problemów technicznych dla aktualnych klientów

Pomoc zdalna

Połącz się z pomocą zdalną

Nawiązanie połączenia zdalnego z konsultantem